BS_Sochaczew_Partner

Bezbramkowo w Ciechanowie

izespolKolejny bezbramkowy remis odnotowała nasza drużyna. Tym razem w Ciechanowie gospodarze nie znaleźli recepty na naszą defensywę. Co prawda mieli optyczną przewagę, ale jak doszli do sytuacji bramkowej, to zaporą nie do sforsowania był nasz bramkarz.

W drugiej połowie meczu nieźle postraszyliśmy rywali. W 68. minucie Tomasz Oziemblewski przestrzelił z ok. 11 metrów mając przed sobą praktycznie tylko bramkarza z Ciechanowa, a w doliczonym czasie gry Kamil Bartosiewicz trafił piłką w słupek. Na dwie kolejki przed końcem zajmujemy 10. miejsce w rozgrywkach.

Nadal jednak nie możemy być pewni utrzymania, bo w grze o zachowanie czwartoligowego bytu pozostały ekipy z miejsc 10-14. Miejsce 14. jest spadkowym, a drużyna, która zakończy rozgrywki na 13. miejscu prawdopodobnie zagra baraż z 13. zespołem grupy południowej. Mecz barażowy odbędzie się wtedy, gdy Ursus Warszawa nie utrzyma się w III lidze. Już teraz pewnym jest, że drużyny od 15. miejsca w dół spadają do okręgówek. Do grona spadkowiczów w minionym tygodniu dołączyli: Unia Warszawa i Czarni Węgrów. Wcześniej ten los spotkał Ostrovię Ostrów Maz., Podlasie Sokołów Podlaski i Deltę Słupno. Wiemy też, że zwycięzca naszej grupy zagra w barażu o III ligę. Rywalem Pogoni Grodzisk Mazowiecki będzie zwycięzca grupy południowej Victoria Sulejówek.

W sobotę 10 czerwca o godz. 17.00 Bzura zagra u siebie z rezerwami Wisły Płock.