BS_Sochaczew_Partner

Zarząd Klubu: Bezpieczny i otwarty dialog to priorytet

logoZmiana nazwy Klubu dla części kibiców jest decyzją kontrowersyjną, dlatego Zarząd wyraził chęć podjęcia rozmów w tym zakresie. Jednocześnie Władze Klubu podjęły zdecydowane działania w związku z groźbą zakłócania porządku i rozgrywek przez pseudokibiców.

3 przedstawicieli kibiców, neutralny grunt i Zarząd Klubu – tak mają wyglądać planowane rozmowy o zmianie nazwy Klubu. Zarząd wraz z kibicami będzie chciał opracować wspólną strategię, która przyczyni się do poprawy sytuacji finansowej Bzury. Władze Klubu mają nadzieję, że zaangażowanie Kibiców pozwoli zapewnić wystarczające środki na utrzymanie IV-ligowej drużyny. Wszystkich Kibiców, którzy chcieliby wziąć udział w rozmowach, zapraszamy do kontaktu mailowego – adres: kontakt@ksbzura.pl.

Zarząd podjął również zdecydowane kroki w sprawie kilku pseudokibiców, którzy grożąc paraliżem treningów i rozgrywek, starali się wymusić zmianę decyzji Walnego Zgromadzenia. Władze Klubu złożyły zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wraz z wnioskiem o ściganie, a także podjęły współpracę z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, która zapewniła zabezpieczenie treningu i zebrania Zarządu. Pod szczególnym nadzorem będą również kolejne treningi i mecze.

Kibice, zawodnicy i trenerzy mogą być spokojni, gdyż bezpieczeństwo to dla Władz Klubu priorytet. Zarząd jest otwarty na dialog z prawdziwymi Kibicami, którym zależy na dobru Klubu.

Realizacja: Multimedia Grupa | stat4u