BS_Sochaczew_Partner

Bzura Chodaków (KADRA – SEZON 2013/2014)

RUNDA WIOSENNA

I trener: Maciej Śliwowski
II trener: Piotr Frank

Bramkarze:
1. Kamil Woźniak (ŁKS Łódź)
2. Konrad Kowalski

Obrońcy:
3. Patryk Szewczyk
4. Adrian Binienda
5. Michał Błaszczyk
6. Tomasz Trafalski
7. Nikodem Starek
8. Kacper Bargieł (Żyrardowianka Żyrardów)
9. Bartłomiej Walewski (GKP Targówek)
10. Adam Rybicki

Pomocnicy:
11. Tomasz Oziemblewski
12. Sebastian Strzelczyk
13. Konrad Kuśmider
14. Paweł Herman
15. Kingsley Kelechi Ohams
16. Robert Hyży (Widok Skierniewice)

17. Kamil Stencel
18. Przemysław Kubisz (powrót z wypożyczenia KS Teresin)
19. Krystian Wiśniewski

20. Kamil Celeda

Napastnicy:
21. Kacper Starek
22. Szymon Skowron (KS Teresin)
23. Kamil Bartosiewicz (KS Teresin)

Odeszli:
Michał Nowakowski (Piast Feliksów)
Karol Sładkowski (KS Warka)
Jarosław Stencel (wyjazd za granicę)
Piotr Grzegorowski (Piast Feliksów)
Krzysztof Pawlaczyk (Piast Feliksów)
Dariusz Jackiewicz (zakończył karierę)
Tomasz Winnicki (KS Teresin)
Dawid Skrzynecki (Unia Iłów)

Kamil Janikowski
Olaf Pielaciński (Dolcan Ząbki)
Kamil Borkowski
Sebastian Witkowski (Unia Iłów)
Piotr Trafalski (Unia Iłów)

*W nawiasach poprzedni klub zawodnika / ewentualnie klub, do którego odszedł.

…………………………………………………………………………………………………………………

RUNDA JESIENNA

I trener: Dariusz Jackiewicz
II trener: Piotr Frank

Bramkarze:
1. Michał Nowakowski
2. Konrad Kowalski (Widzew ME Łódź)
3. Karol Sładkowski (KS Warka) od 23 sierpnia 2013

Obrońcy:
4. Patryk Szewczyk
5. Adrian Binienda
6. Jarosław Stencel (od września 2013 – wyjazd za granicę)
7. Michał Błaszczyk
8. Piotr Grzegorowski (II drużyna)
9. Tomasz Winnicki
10. Krzysztof Pawlaczyk (Promyk Nowa Sucha)
11. Tomasz Trafalski
12. Kamil Celeda (runda jesienna – kontuzja)
13. Adam Rybicki (Piast Feliksów)
14. Nikodem Starek (AZS KU UW – Liga Futsalu)

Pomocnicy:
15. Dawid Skrzynecki
16. Kamil Janikowski
17. Krystian Wiśniewski
18. Tomasz Oziemblewski
19. Piotr Trafalski
20. Sebastian Strzelczyk
21. Dariusz Jackiewicz
22. Kamil Stencel (Widzew ME Łódź)
23. Konrad Kuśmider (Widzew ME Łódź)
24. Paweł Herman (Drukarz Warszawa) od 23 sierpnia 2013
25. Olaf Pielaciński (Dolcan Ząbki) od 31 sierpnia 2013
26. Kingsley Kelechi Ohams (wolny zawodnik) od 15 października 2013

Napastnicy:
26. Kamil Borkowski (powrót do gry)
27. Sebastian Witkowski (Unia Iłów)
28. Kacper Starek (Pogoń Siedlce)

*W nawiasach poprzedni klub zawodnika.


Realizacja: Multimedia Grupa | stat4u