BS_Sochaczew_Partner

Bzura Chodaków – Kadra (IV Liga)

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2016/2017

Trener: Juliusz Kruszankin

Bramkarze:
Sebastian Kotlarski ur. 1988
Filip Szypszak (junior APS) ur. 1998

Obrońcy:
Michał Błaszczyk ur. 1991
Adrian Binienda ur. 1992
Tony Chukwuemeka  ur. 1986
Patryk Szewczyk ur. 1990

Jarosław Stencel ur. 1984
Michał Kowalski (junior APS) ur. 1999
Konrad Kaczmarek (junior APS) ur. 1998
Patryk Żakowski (junior APS) ur. 2001

Pomocnicy:
Tomasz Oziemblewski ur. 1988
Kamil Stencel ur. 1994
Tomasz Niemyjski ur. 1997
Adam Niemyjski ur. 1997
Przemysław Więczek ur. 1996
Kamil Bartosiewicz (Widzew Łódź) ur. 1988
Kamil Wojciechowski (junior APS) ur. 1999
Kamil Kacprzak (junior APS) ur. 2000
Michał Struzik (Kosa Konstancin) ur. 2000

Napastnicy:
Maciej Pater ur. 1990
Tomasz Oliwa ur. 1991

—————————————————————————————————————–

Odeszli:
Adrian Ulejczyk (LKS Chlebnia)
Przemysław Kubisz (wyjazd za granicę)
Piotr Wójcik (Mszczonowianka)
Adrian Łukawski (powrót do Żyrardowianki)
Bartłomiej Danielik (szuka klubu)
Adrian Dąbrowski (powrót do LKS Osuchów)
Filip Jeznach (zrezygnował z gry)
Krystian Wawrzyn  (zrezygnował z gry)
Jakub Kowalski (zrezygnował z gry)

 

RUNDA JESIENNA SEZONU 2016/2017

I trener: Juliusz Kruszankin
II trener: Piotr Frank

Bramkarze:
Sebastian Kotlarski (Unia Boryszew) ur. 1988
Adrian Ulejczyk (Mazur Karczew) ur. 1996
Filip Szypszak (junior Akademia) ur. 1998

Obrońcy:
Michał Błaszczyk ur. 1991
Maciej Pater (Błonianka Błonie) ur. 1990
Tony Chukwuemeka (Żyrardowianka Żyrardów) ur. 1986
Patryk Szewczyk (KS Teresin) ur. 1990

Jarosław Stencel ur. 1984
Michał Kowalski (junior Akademia) ur. 1999

Pomocnicy:
Tomasz Oziemblewski ur. 1988
Adrian Binienda ur. 1992

Kamil Stencel ur. 1994
Przemysław Kubisz ur. 1989
Przemysław Więczek ur. 1996
Tomasz Niemyjski (Dolcan Ząbki) ur. 1997
Piotr Wójcik (Żyrardowianka Żyrardów) ur. 1988
Adrian Łukawski (Żyrardowianka Żyrardów) ur. 1988
Adam Niemyjski (Błonianka Błonie) ur. 1997
Jakub Kowalski (junior Akademia) ur. 1999
Krystian Wawrzyn (junior Akademia) ur. 1999
Kamil Wojciechowski (junior Akademia) ur. 1999

Napastnicy:
Tomasz Oliwa ur. 1991
Bartłomiej Danielik ur. 1996
Adrian Dąbrowski (LKS Osuchów) ur. 1990
Filip Jeznach (junior Akademia) ur. 1999


RUNDA WIOSENNA SEZONU 2015/2016

I trener: Juliusz Kruszankin
II trener: Piotr Frank

Bramkarze:
1. Marek Wydra (Błękitni Gąbin) ur. 1988
2. Dominik Jerzak (Tygrys Huta Mińska) ur. 1997

Obrońcy:
4. Adrian Binienda ur. 1992
5. Kamil Celeda ur. 1992
6. Robert Szypulski ur. 1996 
7. Damian Szczytniewski (Błękitni Gąbin) ur. 1996
8. Mateusz Nowak (Błękitni Gąbin) ur. 1991
9. Mateusz Kazimierczuk (Ursus Warszawa) ur. 1997
10. Maciej Pietraszek (Pogoń Grodzisk Maz.) ur. 1994
11. Michał Kowalski (junior AP Sochaczew) ur. 1999

Pomocnicy:
12. Tomasz Oziemblewski ur. 1988
13. Kamil Stencel ur. 1994
14. Przemysław Kubisz (powrót z wypożyczenia do Żyrardowianki Żyrardów) ur. 1989
15. Damian Koryto  (Błękitni Gąbin) ur. 1993
16. Krystian Wiśniewski (KS Teresin) ur. 1995
17. Piotr Trafalski (Unia Iłów) ur. 1994
18. Tomasz Żebrowski (Ursus Warszawa) ur. 1997
19. Przemysław Więczek (Dolcan II Ząbki) ur. 1996
20. Jakub Kowalski (junior AP Sochaczew) ur. 1999

Napastnicy:
21. Tomasz Oliwa ur. 1991
22. Szymon Skowron ur. 1992
23. Bartłomiej Danielik (LKS Chlebnia) ur. 1996
24. Filip Jeznach (junior AP Sochaczew) ur. 1999


RUNDA JESIENNA SEZONU 2015/2016

I trener: Mykola Dremluk od 29.09.2015 r.
               Marcin Płuska do 23.09.2015 r.
II trener: Piotr Frank
Masażysta: Jakub Mikołajczyk

Bramkarze:
1. Marcin Chmielak ur. 19.05.1993
2. Michał Choroś (Polonia Warszawa CLJ) ur. 19.03.1997

Obrońcy:
3. Kacper Lachowicz (Olimpia Zambrów) ur. 23.04.1995
4. Adrian Binienda ur. 30.06.1992
5. Michał Błaszczyk ur. 13.08.1991
6. Kacper Bargieł ur. 25.12.1991
7. Kamil Celeda ur. 23.04.1992
8. Bartłomiej Gromek ur. 28.06.1996

9. Robert Szypulski (Unia Warszawa) ur. 03.11.1996 
10. Patryk Mastalerz ur. 14.02.1996 

Pomocnicy:
9. Mateusz Struzik (Znicz II Pruszków) ur. 26.07.1996
10. Tomasz Oziemblewski ur. 27.04.1988
11. Kamil Stencel ur. 10.12.1994
12. Adam Zając (AP Sochaczew juniorzy) ur. 03.08.1998
13. Bartosz Kozik ur. 06.12.1995
14. Kamil Hernik (Pilica Białobrzegi) ur. 25.03.1994 
15. Gerard Boruń – kontuzja. ur. 07.03.1995
16. Krzysztof Możdżonek ur. 16.09.1996
17. Kamil Bartosiewicz ur. 27.02.1988 

18. Patryk Strus ur. 22.09.1995

Napastnicy:
19. Tomasz Oliwa ur. 23.07.1991
20. Konrad Cichowski (Polonia Warszawa) ur. 07.04.1995
21. Jakub Antczak ur. 20.10.1987

Odeszli/wypożyczenie:

Łukasz Derejko  (Mszczonowianka Mszczonów)
Bartłomiej Walewski (Mszczonowianka Mszczonów)
Tony Chukwuemeka  (Żyrardowianka Żyrardów)
Rafał Trakul (Orzeł Nieborów)
Igor Sapała (Dolcan Ząbki)
Przemysław Bednarczyk  (szuka klubu )
Przemysław Kubisz  (Żyrardowianka Żyrardów)
Konrad Kuśmider  (KS Teresin)
Konrad Kowalski (KS Teresin)
Patryk Szewczyk  (KS Teresin)
Szymon Skowron  (wyjazd za granicę)
Filip Szypszak  (Pelikan Łowicz juniorzy)


RUNDA WIOSENNA SEZONU 2014/2015

I trener: Marcin Płuska od 18.04.2015 r. / Robert Wilk do 16.04.2015 r. 
II trener: Piotr Frank
Trener bramkarzy: Mateusz Oszust
Masażysta: Jakub Mikołajczyk

Bramkarze:
1. Łukasz Derejko (Bug Wyszków)
2. Marcin Chmielak
3. Filip Szypszak

Obrońcy:
4. Patryk Szewczyk
5. Adrian Binienda
6. Michał Błaszczyk
7. Kacper Bargieł
8. Adam Rybicki
9. Tony Uzoma Chukwuemeka
10. Przemysław Bednarczyk (KS Raszyn)

Pomocnicy:
11. Bartłomiej Walewski
12. Tomasz Oziemblewski
13. Kamil Stencel
14. Rafał Trakul
15. Bartosz Kozik
16. Igor Sapała (Żyrardowianka/Polonia Warszawa)
17. Gerard Boruń (Polonia Warszawa)
18. Krzysztof Możdżonek (Polonia Warszawa)
19. Bartłomiej Gromek (Polonia Warszawa)
20. Kamil Bartosiewicz
21. Tomasz Oliwa (Piast Feliksów)

Napastnicy:
22. Szymon Skowron
23. Patryk Strus
24. Jakub Antczak

Odeszli:
Kamil Woźniak
Konrad Kowalski (KS Teresin)
Tomasz Trafalski (Unia Iłów)
Piotr Trafalski (Unia Iłów)
Robert Hyży
Marcin Leszczyński (KS Teresin)
Konrad Kuśmider (KS Teresin)

 

RUNDA JESIENNA SEZONU 2014/2015

I trener: Robert Wilk
II trener: Piotr Frank

Bramkarze:
1. Kamil Woźniak
2. Konrad Kowalski
3. Marcin Chmielak (KS Teresin)

Obrońcy:
4. Patryk Szewczyk
5. Adrian Binienda
6. Michał Błaszczyk
7. Tomasz Trafalski
8. Kacper Bargieł
9. Adam Rybicki
10. Tony Uzoma Chukwuemeka (Polonia Warszawa)

Pomocnicy:
11. Bartłomiej Walewski
12. Tomasz Oziemblewski
13. Robert Hyży

14. Kamil Stencel
15. Rafał Trakul (Orzeł Nieborów/Pelikan Łowicz)
16. Piotr Trafalski (Unia Iłów – powrót z wypożyczenia)

17. Marcin Leszczyński (KS Teresin)
18. Patryk Strus (Polonia Warszawa)
19. Bartosz Kozik (Dolcan Ząbki)

Napastnicy:
20. Szymon Skowron
21. Kamil Bartosiewicz
22. Jakub Antczak (KS Teresin)

Kontuzjowani:
23. Konrad Kuśmider
24. Kamil Celeda

*W nawiasach poprzedni klub zawodnika

Odeszli:
Paweł Herman (Cypr – Nicos & Socratis Erimis)
Przemysław Kubisz (wypożyczony do Promyka Nowa Sucha)
Sebastian Strzelczyk (Unia Boryszew)

………………………………………………………………………………………………………………..

KADRA – SEZON 2013/2014

KADRA – WIOSNA 2013


Realizacja: Multimedia Grupa | stat4u