BS_Sochaczew_Partner

Kolejny mecz bez punktów, Ciechanów triumfuje

izespolNiestety przegraliśmy po raz kolejny mimo, że rywale nic wielkiego nie pokazali. O wyniku zadecydowały bramki z pierwszej połowy, w której to Bzura miała przewagę. Nam zabrakło precyzji, a w kilku sytuacjach dobrze interweniowali defensorzy i bramkarz gości.


W 12. minucie Ciechanów objął prowadzenie po dość kuriozalnym golu, który tak na dobrą sprawę był prezentem od naszego bramkarza. Chwilę potem po ładnej kombinacyjnej akcji wyrównał Kamil Stencel. W dalszej części obie drużyny grały ostrożnie w tyłach, ale to my prowadziliśmy grę i kilka razy było gorąco pod bramką gości. Przynajmniej dwa razy obrońcy przyjezdnych zblokowali nasze strzały, a w jednym przypadku świetną interwencją popisał się golkiper gości, który wybronił dobry strzał Adama Niemyjskiego. W ostatniej akcji pierwszej połowy Ciechanów objął prowadzenie – tu znów zadecydowały proste błędy naszego zespołu, a swoją drogą wykończenie i bramka Kamila Olszewskiego mogły się podobać.

Druga połowa nie przyniosła takich emocji jak pierwsza, inna sprawa, że w tym meczu trener Kruszankin z różnych względów nie mógł skorzystać ze wszystkich graczy, a ci którzy wchodzili z ławki narzekali na drobne urazy lub byli po chorobach. Z tego też powodu opuścił boisko po pierwszej połowie dobrze grający Tomek Oliwa. Ponadto na uwagę zasługuje gra naszego kolejnego juniora, wychowanka naszej Akademii Michała Kowalskiego, który rozegrał bardzo poprawne zawody i potwierdził, że już teraz jest gotowy do gry na czwartoligowych boiskach.

Na koniec tej relacji podkreślimy bezbłędne sędziowanie arbitrów z Płocka, z głównym Tomaszem Marciniakiem. Co prawda kilka razy przyjezdni mieli pretensje do ich decyzji, ale tym razem zachęcamy do obejrzenia video, które w pełni wyjaśnia, że tego dnia sędziowie byli wręcz perfekcyjni.

Następny mecz zagramy w sobotę 12 listopada o godz. 12.00 w Płocku. Naszym rywalem będą rezerwy Wisły.

Bzura Chodaków – MKS Ciechanów 1:2 (1:2)
Bramka dla Bzury:
14′ Kamil Stencel (as. Maciej Pater)

Skład:
Adrian Ulejczyk
Patryk Szewczyk
Tony Chukwuemeka
Adrian Binienda
Michał Kowalski (75′ Tomasz Niemyjski)
Tomasz Oliwa (46′ Przemysław Kubisz)
Adrian Łukawski (71′ Tomasz Oziemblewski)
Piotr Wójcik
Kamil Stencel
Adam Niemyjski (75′ Michał Błaszczyk)
Maciej Pater

Skrót filmowy dzięki MKS Ciechanów TV:

Realizacja: Multimedia Grupa | stat4u