BS_Sochaczew_Partner

Łomianki zgarnęły 3 punkty

izespolNie będziemy miło wspominać wyjazdu do Łomianek, bo przegraliśmy 1:2 i straciliśmy kolejne 3 punkty, na które przed meczem mieliśmy duży apetyt. Ten mecz układał się dla nas dość dobrze do 40 minuty. Grając pod silny wiatr mieliśmy kilka dobrych akcji, które przy odrobinie szczęścia mogliśmy zamienić na gole. Niestety nie udało się.

W pechowej dla nas 40. minucie arbiter podyktował dla gospodarzy karnego, który ustawił mecz, a z drugiej strony karny ten był wielce kontrowersyjny. Do przerwy Łomianki prowadziły 1:0 mimo, że nie stworzyły sobie żadnej groźnej sytuacji.

Od samego początku drugiej odsłony zaatakowaliśmy. Jednak w tej części jakby wiatr się trochę uspokoił i nie był już dla nas takim sprzymierzeńcem, jak w pierwszej połowie dla Łomianek. W 58. minucie Adrian Binienda trafił  piłką w słupek. Gdyby trafił do bramki mógł być to moment przełomowy.

Niestety od tego momentu z każdą minutą z naszej strony było coraz bardziej chaotycznie, gospodarze częściej kontrowali i kilka razy było naprawdę groźnie pod bramką Kamila Woźniaka.  Jednocześnie Robert Hyży otrzymał w krótkim odstępie czasu dwie kontrowersyjne żółte kartki. Tym sposobem opuścił boisko i Bzura od tego czasu grała w dziesiątkę.

Gospodarze w 80. minucie podwyższyli wynik na 2:0, a 4 minuty później Tomek Oziemblewski zdobył kontaktową bramkę dla nas. Przy golu asystował Przemek Kubisz, który dośrodkowywał z rzutu rożnego. Do końca trwała zażarta walka o korzystny wynik, jednak nic nie wskóraliśmy. Porażka na inaugurację tej rundy stała się faktem. Za tydzień do Sochaczewa przyjeżdża Wkra Żuromin.

KS Łomianki – Bzura Chodaków 2:1 (1:0)