BS_Sochaczew_Partner

Mimo niezłej gry przegraliśmy w Gąbinie

izespolPo raz kolejny nie zdobyliśmy punktów w rywalizacji z Błękitnymi Gąbin. Mimo przewagi w polu nasza drużyna nie wykorzystała swoich szans i przegrała 1:2. Gospodarze byli skuteczniejsi i triumfowali w meczu o tzw. 6 punktów.

Wynik meczu mógł otworzyć Bartek Walewski, który w 16. minucie trafił piłką w słupek. W odpowiedzi Błękitni zdobyli gola w 28. minucie po perfekcyjnym wyprowadzeniu kontrataku. W 60. minucie Adam Rybicki wyrównał w zamieszaniu podbramkowym. Chwilę wcześniej Kingsley Ohams podobnie jak Walewski trafił w słupek. Niestety trzy minuty później Kacper Bargieł pociągnął za koszulkę rywala, który skorzystał z okazji i przewrócił się w narożniku pola karnego. Sędzia nie miał wątpliwości, podyktował karnego, z którego Błękitni zdobyli drugiego gola. Mimo ambitnej walki  naszej drużynie nie udało się wyrównać.

Dało się zauważyć, że w tym meczu brakowało Kamila Bartosiewicza, któremu kontuzja nie pozwoliła zagrać. To znacznie osłabiło naszą siłę ofensywną. Poza tym cały czas zmaga się z kontuzją Robert Hyży, stąd po raz kolejny graliśmy przeciwko Błękitnym bez niego. Mamy jednak nadzieję, że przynajmniej na mecze czerwcowe Robert będzie do dyspozycji trenera.

Zwycięstwo Błękitnych dało im komplet punktów, zaś sytuacja Bzury w tabeli jest niezmienna, bo nadal zajmuje 13. miejsce  ze stratą  dwóch punktów do Żuromina, który przegrał w Ostrołęce z Koroną. W najbliższą środę (28.05.2015) o godz. 17.00 podejmujemy u siebie Ostrovię Ostrów Mazowiecką.

Błękitni Gąbin – Bzura Chodaków 2:1 (1:0)