BS_Sochaczew_Partner

Mławianka wypunktowała nas jak rasowy bokser

izespolNiestety po raz kolejny przegraliśmy mecz, w którym rywal nie był tak silny jak wskazywałaby jego pozycja w tabeli. Do przerwy to my byliśmy stroną dominującą, w drugiej odsłonie zaś goście wykorzystali nasze proste błędy i zdobyli dwa gole.

Tym sposobem zainkasowali komplet punktów i pokazali, że bez większego wysiłku można wygrywać mecze. W pierwszej połowie nie odnotowaliśmy żadnej klarownej akcji bramkowej ze strony Mławianki. Zaś w naszym zespole sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Sebastian Witkowski. Bliski zdobycia gola był też Adam Rybicki, którego strzał głową minimalnie minął cel.

Mławianka pierwszego gola zdobyła w 53. minucie, po dośrodkowaniu z lewej strony boiska w nasze pole karne dwaj zawodnicy gości zostali pozostawieni bez opieki, co w konsekwencji przyniosło im pierwszego gola.

Druga bramka padła wtedy, gdy poza boiskiem opatrywany był nasz środkowy obrońca Adrian Binienda. W tym czasie Adam Rybicki wydawało się, że był faulowany przez zawodnika gości przy odbiorze piłki. Sędzia jednak nie dopatrzył się przekroczenia przepisów i niezdecydowanie naszych zawodników, zarazem brak asekuracji w polu karnym wykorzystali goście ustalając wynik meczu na 0:2.

Z naszej strony w tej części gry na uwagę zasługuje tylko dośrodkowanie Dawida Skrzyneckiego na głowę Krystiana Wiśniewskiego, który minimalnie przestrzelił nad bramką gości.

Nasza drużyna tym razem nie miała większego pomysłu na grę i mimo, że rywal zagrał nie najlepsze zawody to i tak zdobył punkty. Oceniając należy stwierdzić, że wicelider był do ogrania. Zaprezentował jednak styl rasowego boksera, który wybadał przeciwnika, przeczekał ataki i w odpowiednim momencie skutecznie zaatakował. Z drugiej strony nasz zespół był osłabiony, bo w tym meczu nie mogli zagrać bracia Starkowie, nie grał też Tomek Oziemblewski, który dobrze prezentował się w poprzednim meczu.

Po tej porażce nadal zajmujemy 16. miejsce w tabeli i jeśli w następnych meczach nie zaczniemy zdobywać punktów, to o utrzymanie w IV lidze będzie bardzo trudno.

Bzura Chodaków – Mławianka Mława 0:2 (0:0)
Skład: Sładkowski – T.Trafalski <żk>, Binienda, Rybicki, Błaszczyk – P.Trafalski (46′ Borkowski), Wiśniewski <żk> (66′ Janikowski <czk>), Pielaciński <żk> Skrzynecki  – Herman (46′ K.Stencel), Witkowski (66′ Jackiewicz)

Pozostałe wyniki 10. kolejki Mazowieckiej IV Ligi (Grupa Północ)
KS Łomianki – Amator Maszewo 4:3
MKS Przasnysz – Mazur Gostynin 0:1
Bug Wyszków – Korona Ostrołęka 3:0
Błękitni Raciąż – Naprzód Skórzec 3:1
Narew Ostrołęka – Błękitni Gąbin 0:0
Wkra Żuromin – MKS Ciechanów 3:0