BS_Sochaczew_Partner

Niespodzianka dla fanów piłki nożnej i kibiców KS Bzura

button_komunikatSpontaniczna rozmowa, wtedy nikt pewnie nie traktował tego poważnie, a efekt jest taki, że jeżeli kibice zaakceptują pomysł to od dzisiaj oficjalnie możemy szczycić się HYMNEM KLUBOWYM. Właśnie teraz na naszej stronie, a jutro na inaugurację nowego sezonu ligowego w Chodakowie premiera piosenki „NASZA BZURA” w wykonaniu zespołu Futro TIMIEGO.

Ciekawi jesteśmy reakcji, więc prosimy piszcie, komentujcie, oceniajcie. Dziękując za wyjątkowy prezent oddajemy głos autorom tego utworu:
„Siemka – wita Was zespół Futro TIMIEGO. Władze Klubu zwróciły się do nas z prośbą o napisanie piosenki – hymnu klubowego, który będzie ogniwem łączącym wszystkich prawdziwych kibiców. W ten właśnie sposób powstał utwór NASZA BZURA, który  dedykujemy kibicom BZURY CHODAKÓW oraz wszystkim miłośnikom piłki kopanej z Sochaczewa.
Mamy nadzieję, że nasz kawałek doda Wam energii i wyzwoli pozytywne emocje podczas wspólnego kibicowania. Specjalne podziękowania kierujemy do Artura „Gały” Gałeckiego, który podczas sesji nagraniowej wspomógł nas swoim mocnym głosem.
Życzymy Miłego Odsłuchu i do zobaczenia na meczach. Ze sportowym pozdrowieniem.” Futro TIMIEGO

FUTRO TIMIEGO – „NASZA BZURA”
Wszelkie prawa zastrzeżone – ZAiKS

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/tracks/105250711″ params=”” width=” 100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Realizacja: Multimedia Grupa | stat4u