BS_Sochaczew_Partner

Nieznaczna porażka w sparingu z Żyrardowianką

W sobotę nasz zespół rozegrał mecz kontrolny w Korytowie z Żyrardowianką Żyrardów, która na co dzień rywalizuje w Warszawskiej Lidze Okręgowej. Nasz rywal był wyjątkowo tego dnia zmotywowany i zdeterminowany, dlatego nie było to łatwe spotkanie.

Nasi piłkarze musieli mocno uważać, żeby nie nabawić się jakiejś bezsensownej kontuzji, bo gracze z Żyrardowa nie przebierali w środkach. Tym sposobem już po kilkunastu minutach kontuzji doznał nasz stoper Adrian Binienda. Gospodarze do przerwy prowadzili 2:0. Potem odrobiliśmy straty, jednak w samej końcówce straciliśmy gola, który dał zwycięstwo Żyrardowiance. Ogólnie z naszej strony było sporo sytuacji bramkowych, lecz skuteczność to nasza bolączka nie od dziś.

Bzura grała bez kilku podstawowych graczy. Jak podkreślił trener Juliusz Kruszankin wynik był sprawą drugorzędną. Tak na dobrą sprawę był to głównie testmecz dla kilku nowych nowych zawodników (w tym kolejnego juniora z naszej Akademii), o których przydatności chciałby przekonać się nasz szkoleniowiec.

Żyrardowianka Żyrardów – Bzura Chodaków 3:2 (2:0)
Bramki dla Bzury:
zawodnik 3 testowany – 2

Skład:
Zawodnik 1 testowany
Przemysław Więczek
Adrian Binienda
Tony Chukwuemeka
Patryk Szewczyk
Kamil Kacprzak
Zawodnik 2 testowany
Adam Niemyjski
Kamil Bartosiewicz
Zawodnik 3 testowany
Michał Kowalski

Ponadto grali: Zawodnik 4 testowany, Jan Wierzbicki, Patryk Żakowski, Zawodnik 5 testowany

Realizacja: Multimedia Grupa | stat4u