BS_Sochaczew_Partner

Ostrołęka zdobyta, pewna wygrana Bzury

izespolNadspodziewanie łatwo nasza drużyna zdobyła komplet punktów w Ostrołęce. Narew tylko przez pierwsze 20 minut była równorzędnym rywalem, potem już dominowali nasi gracze, którzy zdobyli 4 gole, a w całym meczu stworzyli sobie przynajmniej drugie tyle stuprocentowych sytuacji.

Pierwszego gola zdobyliśmy w 28. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkowywał w pole karne Kamil Bartosiewicz, w zamieszaniu podbramkowym największym sprytem wykazał się Kamil Stencel, który z kilku metrów umieścił piłkę w siatce. Dwie minuty później piłkę z autu wrzucił w pole karne Tomasz Trafalski, przejął ją Szymon Skowron, który strzałem pod poprzeczkę nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gospodarzy. Wreszcie w 35. minucie Kacper Bargieł dograł za plecy obrońców Narwi, a Szymek Skowron wykorzystując swoje warunki fizyczne wyprzedził rywali i w sytuacji sam na sam podwyższył wynik na 3:0 dla Bzury.

W pierwszej połówce mieliśmy jeszcze kilka sytuacji bramkowych, ale zabrakło precyzji. Strzelali Skowron, Bartosiewicz, Walewski i Stencel. Narew tylko raz poważniej zagroziła naszej bramce, kiedy po wrzutce z rzutu rożnego niespodziewający się podania zawodnik z Ostrołęki odbił piłkę wprost w ręce naszego bramkarza.

W drugiej odsłonie stuprocentowych sytuacji nie wykorzystali Walewski i Skowron, a w 60. minucie po dośrodkowaniu w pole karne obrońca gospodarzy „ładnym strzałem głową” trafił do własnej bramki. Do końca meczu Narew była bezradna w swoich poczynaniach, a nasz zespół w pełni kontrolował wydarzenia na boisku i odniósł niezwykle ważne zwycięstwo. Przy porażce Wkry Żuromin dało nam to awans o jedno oczko i na 3 kolejki przed końcem tracimy kilka punktów do bezpiecznej strefy. W najbliższą sobotę podejmujemy u siebie MKS Przasnysz.

Narew Ostrołęka – Bzura Chodaków 0:4 (0:3)