BS_Sochaczew_Partner

Passa porażek trwa…

izespolKolejna porażka naszej drużyny stała się faktem. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0, a bramkę straciliśmy już w 10. minucie z rzutu karnego. Skutecznym egzekutorem był Marek Kaliszewski. Druga odsłona była podobna do pierwszej. Niby posiadaliśmy optyczną przewagę, ale to gospodarze strzelili jeszcze 2 gole.

Wszystkie gole były dziełem wyżej wspomnianego Kaliszewskiego. Co znaczy doświadczony piłkarz mogliśmy się przekonać właśnie w tym meczu. Mimo, że nasz zespół stworzył sobie kilka stuprocentowych sytuacji, mecz zakończyliśmy bez zdobyczy bramkowych, a gospodarze mieli w swoich szeregach byłego gracza Radomiaka, który stał się prawdziwym katem naszej drużyny. Takiego zawodnika brakuje właśnie u nas, co z tego, że mieliśmy kilka „setek”, jak nie potrafiliśmy tego wykorzystać.

Co dla niektórych może być dziwne, ale faktem jest, że na wyjazdach nasza drużyna gra lepiej niż na własnym boisku. Jednak największą bolączką podopiecznych Darka Jackiewicza jest brak skuteczności i koncentracji przez całe 90 minut. Nie po raz pierwszy zresztą szybko stracona bramka ustawiła mecz, a w naszej sytuacji taki obrót sprawy spowodował rozluźnienie szyków obronnych, co skrzętnie wykorzystali gracze Ostrovii w drugiej połowie.

To dziesiąta porażka naszej drużyny w tym sezonie, do zakończenia rundy jesiennej pozostały cztery mecze. Sytuacja w tabeli jest bardzo zła, bo po zwycięskim meczu Czarnych Węgrów spadliśmy na 17 miejsce i wyprzedzamy teraz tylko Amatora Maszewo. W innych meczach z minionego weekendu należy odnotować jednobramkowe zwycięstwo Błękitnych Gąbin nad Polonią Warszawa i hokejowy wynik w Ostrołęce, w którym Błękitni Raciąż pokonali Koronę 9:2. Nasz najbliższy rywal Narew Ostrołęka przegrał u siebie z Przasnyszem 0:2.

Ostrovia Ostrów Maz. – Bzura Chodaków 3:0 (1:0)

Skład: Sładkowski <żk> – Szewczyk, Binienda <żk>, K. Stencel (78′ Strzelczyk), T. Trafalski – Kuśmider (46′ Skrzynecki <żk>), Wiśniewski (73′ P. Trafalski), Oziemblewski, K. Starek <żk> – Herman (73′ Pielaciński), Jackiewicz

W pozostałych meczach 13. kolejki Mazowieckiej IV Ligi (Grupa Północ)
12.10.2013, godz. 12:00 Amator Maszewo – Naprzód Skórzec 1:2
12.10.2013, godz. 12:00 MKS Mława – KS Łomianki 2:0
12.10.2013, godz. 15:00 Mazur Gostynin – Bug Wyszków 0:1
12.10.2013, godz. 15:00 MKS Ciechanów – Wisła II Płock 4:2
12.10.2013, godz. 15:00 Narew Ostrołęka – MKS Przasnysz 0:2
12.10.2013, godz. 15:30 Błękitni Gąbin – Polonia Warszawa 1:0