BS_Sochaczew_Partner

Remis w meczu z Hutnikiem

izespolNasza drużyna wywalczyła niezwykle ważny remis w meczu z Hutnikiem Warszawa. Goście mieli optyczną przewagę, ale długi czas nic z tego nie wynikało. Bzura zaś wyczekiwała na swoje szanse i była bliska zdobycia gola w 52. minucie. Niestety w sytuacji sam na sam Kamil Bartosiewicz nie zdołał pokonać bramkarza.
W 76. minucie Hutnicy objęli prowadzenie po kapitalnym uderzeniu z dystansu. Ostatni kwadrans należał do naszego zespołu, który swoją przewagę udokumentował golem w 90. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Maciej Pater głową skierował piłkę do bramki. Tym samym nasza ekipa utrzymała 9. miejsce w tabeli i ma 5 punktów przewagi nad Hutnikiem, który po tym meczu spadł na spadkowe 14. miejsce. Pierwsze bezpieczne miejsce to 12, a 13 może być miejscem barażowym. Zatem w walce o utrzymanie nadal pozostaje przynajmniej 6-7 drużyn.

Wszystkie wyniki i aktualna tabela IV ligi na stronie MZPN-u –> ZOBACZ

W środę 31 maja o godz. 18.00 gramy z liderem. Do Chodakowa przyjeżdża wtedy Pogoń Grodzisk Maz. W sobotę zaś 3 czerwca wyjeżdżamy do Ciechanowa (początek meczu o godz. 13.00).

Bzura Chodaków – Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Bramka dla Bzury: 90′ Maciej Pater (as. Kamil Bartosiewicz)