BS_Sochaczew_Partner

Remisowe derby powiatu

iizespolW niedzielę nasz drugi zespół zremisował z FK Rybno na własnym boisku. Do przerwy prowadziliśmy 2:1, ale w drugiej połowie goście byli skuteczniejsi i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3.

W tym meczu piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Tomasz Winnicki, który z 20 metra trafił w samo okienko bramki gości, a w drugiej połowie mógł zaliczyć powtórkę, ale z linii bramkowej wybił piłkę obrońca z Rybna. Piłkarze FK w drugiej odsłonie szybko wyrównali, a potem objęli prowadzenie, ale nasz zespół doprowadził do remisu. Na uwagę zasługuje jeszcze fakt, że w doliczonym czasie piłkarze z Rybna mieli doskonałą okazję bramkową, ale najpierw świetnie obronił Michał Nowakowski, a dobitka była niecelna.

Ogólnie mecz bardzo wyrównany i w sumie zasłużony remis. Goście od  samego początku byli mocno zdeterminowani i postawili trudne warunki gry naszej drużynie, w której grało wielu zawodników szerokiej kadry pierwszego zespołu. Zapewne gdyby nasz trener mógł skorzystać w pełnym wymiarze czasowym ze wszystkich tych zawodników wynik mógłby być korzystniejszy, jednak zmiany były poczynione ze względu na możliwości regulaminowe. Stąd boisko wcześniej musieli opuścić Dawid Skrzynecki, Piotr Trafalski i Sebastian Strzelczyk.

Za tydzień kolejny mecz na szczycie, bo gramy na wyjeździe z liderem Deltą Miszewko, która zdecydowanie prowadzi w lidze z kompletem zwycięstw.

Bzura II Chodaków – FK Rybno 3:3 (2:1)
Bramki dla Bzury: Artur Sobczyk, Tomasz Winnicki, Sebastian Witkowski

Skład: Michał Nowakowski, Maciej Nowakowski, Kowalewski, Pawlaczyk, Strzelczyk (78′ Jędras), Skrzynecki (46′ Kuśmider), Winnicki, Janikowski, Sobczyk (53′ Kunc), Witkowski, P. Trafalski (73′ Basiński)