BS_Sochaczew_Partner

Płocka B Klasa

SEZON 2013/2014 – RUNDA JESIENNA

01.09.2013 (niedziela) godz. 11.00
Olimpia Gozdowo – Bzura II Chodaków 4:0 (3:0)

08.09.2013 (niedziela) godz. 11.00
Bzura II Chodaków – GKS Góra 2:0 (1:0)
Winnicki, Jędras

15.09.2013 (niedziela) godz. 11.00
SKS 70 Płock – Bzura II Chodaków 2:4 (1:1)
Skrzynecki – 2, Kunc, Adamczyk

22.09.2013 (niedziela) godz. 11.00
Relax Miszewo – Bzura II Chodaków 0:1 (0:1)
Adamczyk

29.09.2013 (niedziela) godz. 11.00
Bzura II Chodaków – Mazowia Słubice 4:0 (2:0)
Winnicki – 2, Szewczyk (karny), Witkowski 

06.10.2013 (niedziela) godz. 11.00
Amator II Maszewo – Bzura II Chodaków 2:3 (0:2) –> OPIS MECZU
Kunc-2, P.Trafalski

13.10.2013 (niedziela) godz. 11.00
Bzura II Chodaków – FK Rybno 3:3 (2:1) –> OPIS MECZU
Sobczyk, Winnicki, Witkowski

20.10.2013 (niedziela) godz. 11.00
Delta Miszewko – Bzura II Chodaków 3:0 v.o.

27.10.2013 (niedziela) godz. 11.00
Bzura II Chodaków – Orkan Lelice 6:0 (0:0) –> OPIS MECZU
Witkowski – 2, P.Trafalski, samobójcza, Skrzynecki, Winnicki (karny)

Tabela po rundzie jesiennej

Poz. Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1. Delta Miszewko 9 27 9 0 0 37-7
2. Bzura II Chodaków 9 19 6 1 2 23-14
3. Mazowia Słubice 9 18 6 0 3 28-15
4. FK Rybno 9 16 5 1 3 34-14
5. Amator II Maszewo 9 13 4 1 4 20-25
6. GKS Góra 9 12 4 0 5 28-29
7. Orkan Lelice 9 12 4 0 5 30-19
8. Olimpia Gozdowo 9 11 3 2 4 17-14
9. Relax Miszewo 9 3 1 0 8 8-44
10. SKS 70Płock 9 1 0 1 8 5-49

PŁOCKA B KLASA – 90MINUT.PL

…………………………………………………………………………………………………………….

SEZON 2012/2013 – RUNDA WIOSENNA

21.04.2013 (niedziela) godz. 11.00
Bzura II Chodaków – FK Rybno 2:0 (0:0) Wiśniewski, Pęsiek

28.04.2013 (niedziela) godz. 11.00 (boisko w Wykowie)
Delta Miszewko – Bzura II Chodaków 6:2 (3:2) Kowalewski, Orliński

03.05.2013 (piątek) godz. 11.00 (boisko w Iłowie)
Mazowia Słubice – Bzura II Chodaków 6:1 (2:1) gol samobójczy

05.05.2013 (niedziela) godz. 17.00
Błyskawica Lucień – Bzura II Chodaków 8:0 (2:0)

12.05.2013 (niedziela) godz. 17.00
Bzura II Chodaków – Olimpia Gozdowo 3:0 (1:0) Orliński, Pęsiek, P.Trafalski

19.05.2013 (niedziela) godz. 17.00
Bzura II Chodaków – Mazowia Słubice 3:0 (2:0) Kowalewski, Orliński, M.Szewczyk

26.05.2013 (niedziela) godz.11.00
FK Rybno – Bzura II Chodaków 1:4 (1:2) Pęsiek -2, Dzięcioł, M.Szewczyk

02.06.2013 (niedziela) godz. 11.00
Bzura II Chodaków – Delta Miszewko 0:2 (0:1)

09.06.2013 (niedziela) godz. 17.00
Bzura II Chodaków – Błyskawica Lucień 1:1 (0:0) Kubiak (karny)

16.06.2013 (niedziela) godz. 17.00
Olimpia Gozdowo – Bzura II Chodaków 3:0 (1:0)

PŁOCKA B KLASA – WSZYSTKIE  WYNIKI –> kliknij

Końcowa tabela

Lp Nazwa M Pkt Z R P Bramki
1. Błyskawica Lucień 20 45 14 3 3 83-30
2. Mazowia Słubice 20 40 13 1 6 62-44
3. Delta Miszewko Strzałk.
20 31 10 1 9 51-43
4. Bzura II Chodaków
20 26 8 2 10 29-53
5. FK Rybno 20 22 7 1 12 42-57
6. Olimpia Gozdowo 20 11 3 2 15 30-70
Realizacja: Multimedia Grupa | stat4u