BS_Sochaczew_Partner

Zdecydowane zwycięstwo Pogoni

izespolTo był mecz właściwie do jednej bramki, bo goście wręcz nas zdemolowali. Przegraliśmy 1:6 i tylko 10 minut po przerwie zagraliśmy na dobrym poziomie. Wtedy dwa razy poważnie zagroziliśmy bramce przyjezdnych, zdobyliśmy kontaktową bramkę na 1:2 i mogło się wydawać, że jeszcze powalczymy w tym meczu.
Niestety chwilę potem Pogoń zdobyła trzeciego i czwartego gola. Tym samym nasz zespół stracił całkowicie ochotę na dalszą walkę. Potem piłkarze z Grodziska strzelili nam jeszcze 2 gole i w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku.

Końcówka sezonu jest dla nas niezwykle trudna, bo przy wąskiej kadrze rozgrywanie spotkań co 3 dni, nie jest dla podopiecznych Juliusza Kruszankina zbyt korzystne. Tym bardziej było to widoczne w meczu z liderem. Pogoń w minioną sobotę pauzowała, my zaś rozegraliśmy ciężki mecz z Hutnikiem. Dlatego musimy jak najszybciej zapomnieć o tej porażce i w ostatnich trzech meczach wykrzesać z siebie jak najwięcej, bo do utrzymania brakuje nie wiele. Jednak bez kolejnych zdobyczy punktowych raczej nie będzie to możliwe. W sobotę o 13.00 gramy z wiceliderem w Ciechanowie.

Wszystkie wyniki i aktualna tabela IV ligi na stronie MZPN-u –> ZOBACZ

Bzura Chodaków – Pogoń Grodzisk Maz. 1:6 (0:2)
Bramka dla Bzury: 56′ Adrian Binienda

Skład:
Sebastian Kotlarski
Michał Kowalski
Adrian Binienda
Tony Chukwuemeka
Tomasz Oliwa <żk>(46′ Przemysław Więczek)
Kamil Bartosiewicz (79′ Kamil Kacprzak)
Jarosław Stencel
Adam Niemyjski
Kamil Stencel (73′ Kamil Wojciechowski)
Tomasz Oziemblewski
Maciej Pater

Niezwykle miłym akcentem przedmeczowym było wyjście obu drużyn w asyście najmłodszych adeptów piłki nożnej z naszej Akademii. Byli nimi podopieczni Bartka Walewskiego z rocznika 2007/2008 oraz Tomka Oziemblewskiego z rocznika 2010/2011.

2017.05.31_Bzura_Pogon_013

2017.05.31_Bzura_Pogon_057

Zdjęcia: Krzysztof „Mudin” Lewandowski

 

Realizacja: Multimedia Grupa | stat4u